Milý pokoronadeníčku…

Tak už se s taťkou poměrně hezky rozvolňujem…

IMG_0492● Zase jsem se naučila namalovat si na drž… ehmmm…tvář obličej, protože po pauze mi z toho asi týden (díky třesoucí se ruce) vycházelo něco jako nálet impresionistů po těžkém tahu.

● V důsledku pracovních povinností jsem už také efektivně okleštila režim péče o domácnost, což můj muž nese nelibě, ale bojí se to říct, protože ví, že mám kovidové posttrauma, a mohlo by ho to stát život!

● Bohužel jsem při koronáči ukázala, že umím péct chleba, což byla VELKÁ chyba, neboť jsem k této činnosti opakovaně vyzývána (s dost laxní odezvou z mé strany).

IMG_0683● V návalu euforie a volnosti jsem si nechala potetovat lýtko. Manžel mi první dny říkal „basmane“, ale už ho to přešlo …

● V blízkosti našeho bydliště otevřeli tři restaurace. Tuto oblast můj muž se sousedy překřtil na bermudský trojúhelník. A vskutku! Od té doby ho vidím velmi zřídka, ale na rozdíl od lodi Cyclopos nebo Marine Sulphur Queen, se časem vždycky najde…

● Naplánovali jsem si prodloužený víkend v Čechách pod Kosířem.

Choť mi právě poslal link na penzion, kde objednal ubytování. Jmenuje se… VETERÁN!!! Tak… nezabili byste ho?!

Příspěvek byl publikován v rubrice JEN TAK, Uncategorized se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Milý pokoronadeníčku…

  1. Martina Elegant napsal:

    Asi ta mám něco jako pokoronavirovou krizi nebo něco tak, pořád něco nakupuji, takže si myslím, že za to může korona a ne já. Rozvolnila jsem se asi nějak rychle.

  2. Mirka napsal:

    Jsem se pobavila a strašně by mě zajímalo, přečíst si nápis na Tvém ladném lýtku. Mně samotné nějaké to moudro doživotně do těla vryté taky láká, ale nejspíš nikdy neseberu dost odvahy, teď tedy nemyslím kvůli tetování samotnému. Toho se nebojím.
    A taky netuším, co je „basman“.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s