Romantický pobyt aneb Můžete si vybrat…

Právě jsem se vrátila z dovolené. Nabízím vám dvě varianty. Můžete hádat, která  je ta pravá… (Pochopitelně ta první…)

IMG_3536MUŽ1: (Stojí sebevědomě rozkročený ve dveřích pokoje): „Miláčku, tak jsem koupil ten prodloužený víkend v Orlických horách. A vzal jsem pro nás rovnou ROMANTICKÝ balíček…“

ŽENA 1: (Sedí u toaletního stolku, zvolna si pročesává kartáčem z kančích štětin své dlouhé vlasy). „Áááách! ROMANTICKÝ?“ (to slovo téměř zazpívá.) „Ty jsi prostě úúúžasný!“ Kartáč jí vypadne z ruky. Rozběhne se proti muži, rukama ho obejme kolem krku, předlouhé nohy obtočí kolem jeho štíhlého pasu. Muž shovívavě položí svou pravou ruku na její pevný zadeček…

MUŽ 2: (Stojí v kuchyni, něco hledá, ale zapomněl co). „Miláčku, tak jsem koupil ten prodloužený víkend v Orlických horách. A… byl tam jeden výhodný balíček, tak jsem ho vzal. Akorát se jmenuje …ehm… romantický…!

ŽENA 2: (Vytahuje nádobí z myčky, ustrne v pohybu). „RO-MAN-TIC-KÝ?“ opakuje velmi nahlas, přičemž klade důraz na každou slabiku. Opatrně uloží hrneček do poličky. „No, to teda bude velká prdel!“  Muž shovívavě položí svou pravou ruku na mycí linku.

_____________________________________________

IMG_3534MUŽ 1: (Táhne značkové skořepinové kufry z výtahu). „Tenhle pokoj je náš“ (ukazuje).

ŽENA 1: (V ruce nese kosmetický kufřík, přes rameno kabelku) .„Božínku, to je krásný hotýlek. Třeba tam budou i takové ty růžové plátky na posteli?!“ (Otevírá s nadějí dveře do ložnice, spatří postel skutečně posypanou okvětními plátky rudých růží.) „Bože, to je jako ve filmu!“ vydechne a gazelím pohybem se vnoří do dekorace. Pečlivě naaranžuje vlasy kolem hlavy, vyklene bok. „Áááách,“ zazní rozkošnicky z nalíčených pootevřených rtů.

MUŽ 2: (Táhne kufry z výtahu). „Tenhle pokoj je náš“ (ukazuje).

ŽENA 2: (V ruce nese tašku, přes rameno batoh. Heká, strašně jí bolí záda). „Ježiš, jenom doufám, že na posteli nebude ten sajrajt. Chci si okamžitě lehnout.“ (Otevírá dveře do ložnice, spatří postel posypanou umělým lupením). „Fakt je to tady!“ vydechne znechuceně a začne plátky rychle hrnout do dlani a přemísťovat je do kupky na noční stolek. Pak sebou praští do postele.“Uuuf, konečně,“ zazní z jejich nenalíčených rtů úlevně.  

____________________________________________________

BS_Demi_sec_1_5l-400MUŽ 1: (Vstupuje do tlumeně osvětlené vířivky, otevírá lahev sektu. Nalévá. Lačně hledí na ženu.) „Na zdraví,“ podává jí sklenici.

ŽENA 1: (Ladně vklouzne do vody, vlasy se rozprostřou po hladině. Přemýšlí, zda je její řasenka skutečně  waterproof a ještě víc vtáhne břicho. Vezme si sklenici.) „Šampaňské,“ vydechne a několikrát prudce zamrká. „Ale neopijeme se moc, že ne?“ řekne koketně a vyzývavě se postaví před muže.

MUŽ 1: (Nalije jí trochu sektu na krk a upřeně sleduje, jak se bublinky na chvíli zdržely v její jamce nad klíční kostí). Poté k jejímu krku přisaje své rty…

MUŽ 2: (Vstupuje do tlumeně osvětlené vířivky, otevírá lahev sektu. Nalévá. Hledí na ženu.) „Na zdraví,“ podává jí sklenici.

ŽENA 2: (Opatrně vstoupí do vířivky. Stáhne si vlasy do uzlu, vezme si sklenici). „Bohemka!“ konstatuje a několikrát prudce zamrká, protože jí voda šplouchla do očí. „Tak to se fajn namažem,“ prohlásí  a sedá si k tryskám, aby si namasírovala pravou lopatku. Voda po ní hladce stéká, nikde se nezdrží. Nad klíční kostí nemá žádnou jamku.

MUŽ 2: (Ponoří napůl sklenici do vířivky). Pečlivě zkoumá, jak sekt ve sklenici při změně teploty mění vlastnosti). Poté ke sklenici přisaje své rty…

________________________________________________________

IMG_2951MUŽ 1: (Sedí u stolu, oči upřené na ženu. Vůbec se nesoustředí na jídlo). „Dobrou chuť!“ (Hltá ji pohledem). „Moc ti to sluší,“ šeptá.

ŽENA 1: (Hledí na naaranžovanou rudou látku na stole a na zapálené svíčky. Ví, že v tomto světle její rysy vypadají měkčeji, a řasy působí ještě delší. Přemýšlí, zda má dost velký výstřih. Svůdně se usměje). „Dobrou chuť!“ 

MUŽ 2: (Sedí u stolu, oči upřené do talíře. Velmi se soustředí). „Dobrou chuť!“ (Hltá maso pohledem). „Vypadá to skvěle,“ šeptá.

ŽENA 2: (Hledí na naaranžovanou rudou látku na stole a na zapálené svíčky. Přemýšlí, kdy ten umělý hadr od svíček chytne. Odevzdaně se usměje se). „Dobrou chuť!“ 

 

 

 

 

 

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice JEN TAK, Uncategorized se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

14 reakcí na Romantický pobyt aneb Můžete si vybrat…

 1. Enka Quanium napsal:

  Já z tebe fakt jednou pojdu 🙂 🙂 🙂
  To lupení fakt v té posteli bylo???

 2. Sedmi napsal:

  Umělé lupení??? To se taky vyrábí? Jinak teda rozdíl mezi holywoodským filmem a realitou 😀

 3. jolana88 napsal:

  Téda – dávat romanťykuš balíček lidem, co nemají jamku nad klíční kostí – Šlendriján 🙂

 4. Ty máš??? Jamku??? 🙂

 5. Ludmila napsal:

  To teda musela být prča ! A já měla taky romantický víkend, heč ! Na hradě Veveří byly Slavnosti uzeného, mňam 😉

 6. Tak to zní báječně! To bych brala!

 7. Já jsem se právě vrátila z pobytu v Paříži, měla jsem sebou dvanáct voňavek, sedmery elegantní šaty, čtvery lodičky, čtyři dny a tři noci jsem tam myla hrnky, vařila kafe a rovnala letáky.
  K mé práci patřilo, že jsem koketovala s chemiky z výzkumu, aplikátory litých podlah a desítky techniků, co patlají listy větrných elektráren. Byla jsem tam jediná žena s parametry……prostě jediná žena široko daleko. Čili sexuálního vzrušení jsem si užila tolik, kolik se sluší a patří na město lásky. Bohužel ne na mé straně.

 8. Božínku, to muselo být vskutku vzrušující! Lité podlahy, říkáš?!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s