Ptejte se mě, na co chcete – já vám (na co chci) odpovím…

IMG_1868Inspiroval mě nedávný článek U dvou Verunek, které koukly do statistik vyhledávaných termínů na svém blogu, kde našly mnohé perly. Chtěla jsem to taky. A Verunky mi laskavě poradili, kde TO mám hledat (no… znáte mé technické schopnosti). Až doposud jsem se domnívala, že můj blog je nesmírně seriózní a ctihodné dámy středního věku zde hledají výhradně solidní témata. No… ne vždy…

Pokusím se tedy odpovědět alespoň na některé zadané termíny z mého blogerínského vyhledávače, neboť mám pocit, že to svým čtenářům dlužím. Tak – jdeme na to. Tady je pár vámi hledaných slovních spojení:

1. Nevím o sobě co dělám
WTF? Tak to máš fakt blbý… Zkus neurologii, psychiatrii… (Hergot, proč tady zrovna tančím po pokoji s listem salátu v puse?)

IMG_18782. Malý Bobeš bratříček František
To náhodou vím! Bratříček František zemřel v útlém věku na záškrt, čehož byl malý Bobeš bohužel účasten. Mám pocit, že s některými malými čtenáři to natolik psychicky zacvičilo, že již tuto povinnou (a tlustou) literaturu už nikdy nedočetli…

3. Co dělat se stárnoucím krkem?
Tak to vím opět naprosto přesně! Nosit rolák, šálu nebo šátek…

4. K čemu se používá síťka na hlavu?
Tak… těžko říct… Proti hmyzu? Aby nebylo vidět akné, když ten vkusný doplněk přetáhnete přes obličej? Nebo… co takhle při vaření?

5. Vývoj klokana rudého
NĚKDO zřejmě dospěl k názoru, že jsem máklá přes biologii. Ale dokážu odpovědět i na tohle. Ano, klokan rudý se určitě vyvíjí…

IMG_18746. Ustarnouci GLOGERINY
Tak… Má tady snad, prosím vás, NĚKDO pocit, že chlastám??? Nebo co jako?

.

A  Z JINÉHO SOUDKU:

7. Proč se natírají prsa sádlem?
Nevím. Ale zkuste Anastasii od Christiana Greye, třeba to tam někde je… Nemám nervy to ani číst…

IMG_18798. Muži v dámských nohavičkách
Hmmm…  Co na to říct? Snad jen to, že mě těší zahraniční účast na mém blogu… Ale ta představa je… fakt hrozná… Třeba taková tanga… Ježííííš… Brrrrr….

9. Kozomrdky porn
COŽE??? No… tak…tohle snad… ani… Že já se vůbec do těch statistik dívala. Zatracené Verunky!

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice JEN TAK se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

21 reakcí na Ptejte se mě, na co chcete – já vám (na co chci) odpovím…

 1. Enka Quanium napsal:

  Hezká sbírka 😀
  Já jsem Malým Bobšem také poznamenaná, ale ve své dětské krutosti jsem úmrtí Františka vítala, neb mě sral 😀 ale nikomu jsem se s tím tehdá nesvěřila, takže mě k dětskému psychiatrovi neposlali.. možná se tím ledacos vysvětluje.. 😀

 2. Soňa napsal:

  U mě jednoznačně vede Glogerína 😀 Ale zase je vidět, že se o Tobě mluví, protože takový překlep se jen na základě písemného doporučení neudělá! 😉

 3. oldwomen napsal:

  Jsi na tom ještě dobře a cudně. Také jsem, ještě vloni, naivně věřila, že prostě NEMOHU k sobě lákat loviče obscéností. Ne, nemohu ani citovat klíčová slovní spojení. Poznatek – nejvíc úchylů chodí ze Seznamu.
  Z Malého Bobše jsme měly, čase kdy tuto bichli četla naše robátka, s kamarádkou hluboké deprese. Úmrtí Františka nám bylo šumák. Stejně tak i líčení ostatních reálií. Odbouralo nás Františkovo narození. Konkrétně to, že maminka hned při prvním pohledu pocítila hlubokou lásku k miminku. Protože jsme sice po porodu na dítě koukly, ale že by se zatřásla Zem, nebo tak nějak, ani náhodou. Cestou k psychiatrovi jsme se zastavily v nádražním bufetu na kafe. U třetího rumového chladiče jsme se shodly, že Pleva byl chlap, i když podivnej, a že holt přání otcem myšlenky a papír snese všechno, zazdily to ještě jedním pajdulákem a zase jely domů. V hitláku. Osmdesátá léta měla cosi do sebe.

 4. Desperádo napsal:

  Malého Bobše jsem četl o prázdninách mezi třetí a čtvrtou třídou a pamatuji si z toho jen to, že jednou se Bobšův tatínek strašně ožral a druhý den šel Bobeš poprvé do školy a pak básničku o koze, která trkla kozu.

 5. Sedmi napsal:

  hm, tak to jsi mi nasadila brouka do hlavy, jdu se podivat k sobe, pokud to teda najdu…

 6. Já dostala tuhle radu:
  Je to v Site stats – ve statistikách pod vyhledávací termíny. Tam pak nastavíš dobu, za kterou tě to zajímá a zjeví se ti spousta podivností:)
  Držím palce, ať tam nemáš moc cvoků… 🙂

 7. Biela Macka napsal:

  Tieto clanky mam rada. Cesty vyhladavacov su nevyspytatelne.

 8. Tuttobene napsal:

  Ty v..e, já si už Bobeše téměř nevybavuju, asi jsem fixlovala do čtenářského deníku:-) Ale dobrá četba takhle pro děti – otec se ožral, František zemřel… samé silné momenty, Rejžek by měl radost, nebo má.
  Glogerína dobrá, taková krajová:-)))

 9. vonrammstein napsal:

  Si pamatuju, jak Bobeš dostal poprvý a naposled v životě párek a sežrala mu ho kočka. Od tý doby nesnáším kočky a blbý Bobše.
  Kdybych Vám sem postnul, co mám ve vyhledávacích termínech já, zcela nevinně… Taková šiška v… pussy, třeba…

 10. jolana88 napsal:

  🙂 hledat v site stats je super skrytá forma masochizmu 😆 PS: prsa a sádlo, logicky, patří k sobě. Namazat první druhým při nemoci ..

 11. 747 napsal:

  😆 Válím se smíchy. Asi se taky někdy víc zavěnuji těmto exotům ve vyhledávači.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s